Mes naudojame slapukus, kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje.
Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus. Sužinokite daugiau čia!
Apie mūsų Privatumo politiką plačiau skaitykite čia!

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

We care

Pasišventę žmonės

Žmonės – tai brangiausias „Weber“ organizacijos turtas, tad jie nusipelno didžiausio dėmesio. Kasdieniame darbe „Weber“ darbuotojai yra labai atsidavę bendrovės tikslams, siekia tobulėti ir prisideda prie „Weber“ veiklos ir plėtros. Diegti naujoves ir siūlyti klientams didesnę pridėtinę vertę įmanoma tik tada, jei „Weber“ darbuotojai pasiryžę išklausyti klientų poreikius ir nepriekaištingai juos aptarnauti.

Plačiai skleidžiamos žinios

„Weber“, kuri jungia daugiau nei 10 000 darbuotojų, įsikūrusių 50 pasaulio šalių, gali naudotis turtingu žinių šaltiniu. Mūsų siekis ir gebėjimai kuo sparčiau mokyti ir mokytis vieniems iš kitų leidžia pasiūlyti klientams greitesnius ir geresnius sprendimus, nesvarbu, kur jie bebūtų.

Esame greta

Tarptautinis „Weber“ tinklas papildo tankų kiekvienoje šalyje veikiantį vietinį tinklą. Taigi sprendimai kuriami vietoje, atsižvelgiant į vietinius poreikius ir papročius. Produktai gaminami nacionaliniu ar net regionų mastu, visai greta mūsų klientų.

Esame draugiški ir atidūs

Tarpusavio ryšiai, kuriuos puoselėjame, nėra tisiog „sausi“ tiekėjo ir kliento santykiai. Mes skatiname asmeninį bendravimą ir tikime, kad verta apsvarstyti visas pastabas ir pasiūlymus.

Siekiame ilgalaikių ir sėkmingų ryšių su klientais

Mes ne tik siūlome puikių eksploatacinių savybių ir puikios kokybės produktus, bet ir esame pasiryžę aptarnauti klientus, palaikydami artimus, ilgalaikius bei abiem pusėms naudingus ryšius. Siekiame gerinti klientų darbo sąlygas, padėti jiems gilinti savo žinias ir tobulinti veiklą.

Rūpintis kiekvieno asmens saugumu ir gerove. Stengtis, kad gyventi taptų lengviau, patogiau ir jaukiau.

 

Mums rūpi žmonių, naudojančių mūsų produktus arba gyvenančiųsu mūsų produktais pastatytuose pastatuose, gerovė.

 

 

Rūpintis žmonėmis. Išklausyti, kas jiems svarbu, ir atsižvelgti į jų poreikius. Padėti kiekvienam juos patenkinti.

Spręsti daugybę iššūkių, kuriuos meta šių dienų pasaulis, ir prisitaikyti prie jo gyventojų įvairovės.

 

 

Mums rūpi tai, kas svarbu žmonėms

 

Rūpintis šiandiena, bet nepamiršti ateities. Atsakingai keistis ir kurti tokį rytojų, kad jam atėjus gyventume darnoje su aplinka.

 

Mes nepamirštame ilgalaikės atsakomybės