Mes naudojame slapukus, kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje.
Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus. Sužinokite daugiau čia!
Apie mūsų Privatumo politiką plačiau skaitykite čia!

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

VisioCare

Vizualinis komfortas – tai estetinis pasitenkinimas, patiriamas tuomet, kai pastato eksterjero ir interjero medžiagos, spalvos ir išvaizda harmoningai dera tarpusavyje.

Estetinio komforto sunkumai

Sunkumų kyla tuomet, kai reikia suderinti gražią apdailą, pavyzdžiui, įvairias išorinių sienų spalvas, ir naujovišką bei madingą interjero puošybą su pastato eksploatacinėmis savybėmis – šiluminiais rodikliais bei kokybiškų, ilgai nesusidėvinčių medžiagų charakteristikomis. Išorinių sienų danga turi ne tik puikiai atrodyti ir suteikti galimybę pasirinkti įvairias spalvas. Ji turi būti ir veiksminga.

„Visiocare“ estetika

„Weber“ sukūrė naujoviškus produktus, kurie leidžia pasirinkti naują fasadų elementų, vidaus sienų tinko, plytelių glaisto ir pan. dizainą bei estetiką. Šių naujovių išvaizda gerokai skiriasi, palyginti su tradiciniais pasiūlymais. Pavyzdžiui, mes galime pasiūlyti dekoratyvines grindis, dekoratyvinį reljefinį tinką arba berėmį fasadų stiklinimą, taip pat plytelių glaistą, kuris neturi atspalvio ir nepalieka dėmių.

 

Plati apdailos tinko spalvų paletė

Renkantis išorinių sienų spalvą pirmiausia reikia pasirinkti produktą ir tik tuomet dažus. Tokiam produktui turėtų būti užtikrintas ilgaamžiškumas ir atsparumas nusidėvėjimui, drėgmei, UV spinduliams ir staigiems temperatūros pokyčiams. Remdamasi savo patirtimi bendrovė „Weber“ kuria šiuos eksploatacinių savybių standartus atitinkančius produktus, kuriems galima pasirinkti įvairiausias spalvas, net ir itin tamsius atspalvius.

Išlaisvinkite kūrybiškumą rinkdamiesi medžiagas, kuriomis galėsite kurti reljefines dekoracijas

Tai gali būti tinkas, kurį galima štampuoti į šviežią mineralinį tinką įspaudžiant grafinį raštą, taip pat medžiagų efektai paviršiuje. Šiam išskirtiniam metodui buvo sėkmingai pritaikytas trijų svarbiausių aspektų derinys: architektūriniai brėžiniai, štampuojamas mineralinis tinkas ir antspaudai, taip pat „Weber“ licencijuotų išorinių sienų specialistų darbas ir įrankiai.