Mes naudojame slapukus, kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje.
Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus. Sužinokite daugiau čia!
Apie mūsų Privatumo politiką plačiau skaitykite čia!

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

ThermaCare

Šiluminė izoliacija – ypač svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti statant ar renovuojant būstą. Namas, kuriam būdingas geras energinis naudingumas, užtikrina didesnę gyventojų gerovę, mažesnius šilumos nuostolius ir mažesnį į aplinką išmetamą CO2 kiekį.

Mažesni energijos nuostoliai

Šiltos ir šaltos aplinkos temperatūros skirtumai lemia energijos perdavimą iš šiltesnės į šaltesnę zoną. Pavyzdžiui, žiemą energija iš namo vidaus „nuteka“ į lauką, o vasarą šiluma skverbiasi į vidų.

Energijos perdavimo savybė yra esminė kalbant apie šilumos tiltelius. Šilumos tilteliai susidaro ten, kur yra tarpai tarp pastato konstrukcinių elementų (išorinės sienos ir grindų, išorinių sienų ir stogo) ir angose (ties durimis, langais, elektros instaliacijos kanalais).

Šilumos tilteliai lemia ne tik šilumos nuostolius, bet ir sukelia problemų dėl drėgmės, pavyzdžiui, tai gali būti kondensacija ant paviršių, kuri skatina dumblių ir pelėsio atsiradimą bei kenkia atraminėms konstrukcijoms.

„Thermacare“ – šiluminiam komfortui

"Weber" sukūrė naujoviškus sprendimus, skirtus pastatų šiluminiam komfortui gerinti. Tokias izoliacines medžiagas galima tvirtinti prie sienų ir grindų: įrengti grindinį šildymą ar panaudoti naujoviškus itin veiksmingus sienų izoliacijos gaminius, tokius kaip izoliaciniai statybiniai mišiniai ir naujosios išorinių sienų izoliacijos (ETICS) plokštės.

Išorinių sienų izoliacija

Šiluminė izoliacija skirta šilumos mainams sumažinti įterpiant šilumą izoliuojančios medžiagos sluoksnį tarp šiltos ir šaltos aplinkos.

Išorinių sienų izoliacija (ETICS) – tai išorinių sienų padengimas tinko ir izoliacinių medžiagų sluoksniais.

Tankinimo plokštės grindinio šildymo sistemai

Izoliacija – tai ne vienintelis būdas užtikrinti gerą šiluminį komfortą. Tiesą sakant, siekiant užtikrinti didžiausią šildymo veiksmingumą kai kurios medžiagos turi pasižymėti geru šilumos laidumu. Pavyzdžiui, grindinio šildymo sistemą dengiančios plokštės turi perduoti kuo daugiau šilumos.