Mes naudojame slapukus, kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje.
Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus. Sužinokite daugiau čia!
Apie mūsų Privatumo politiką plačiau skaitykite čia!

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Naujienos

Žaliųjų pastatų savaitė Lietuvoje ir pasaulyje

24 rugsėjo 2018

Ši savaitė – Pasaulio Žaliųjų pastatų tarybos paskelbta Žaliųjų pastatų savaitė. Tvarumas Saint-Gobain veikloje užima ypatingą vietą. Norime pasidžiaugti savo nuveiktais darbais padedant vystytojams, architektams, rangovams statyti tvarius pastatus ir juos sertifikuoti.

Pagerink LEED įvertinimą su Saint-Gobain!

27 birželio 2018

Norėdami pademonstruoti savo požiūrį, išleidome leidinį apie mūsų gaminių indėlį sertifikuojant pastatus pagal LEED vertinimo sistemą. Peržiūrėkite mūsų paruoštą brošiūrą, kurioje trumpai aprašyta LEED pastatų tvarumo vertinimo sistema.

Statykite tvarius pastatus kartu su Saint-Gobain!

21 birželio 2018

Peržiūrėkite mūsų paruoštą BREEAM brošiūrą, kurioje trumpai aprašytos BREEAM pastatų tvarumo vertinimo sistema ir mūsų indėlis.

UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ papildė Nacionalinės Pasyvaus Namo Asociacijos gretas!

25 sausio 2018

Džiagiamės prisijungę prie šios organizacijos, nes sutampa mūsų tikslai mažinti energijos suvartojimą pastatutų šildymui; norim, kad rinkoje atsirastų kuo daugiau energiškai efektyvių pastatų ir prie to prisidėti savo žiniomis.

Pasiskaičiuok Fibo sienų kiekį A klasės namui!

10 sausio 2018

Pristatome naują įrankį, kuriuo naudojantis galite pagal savo namo projektą išsirinkti tinkamiausią sienos sprendimą, o taip pat apskaičiuoti reikalingą namo sienų medžiagų kiekį.

Naujas video: Švarūs fasadai be dumblių ir grybelių

28 rugpjūčio 2017

Hidrofilinis „Weber“ „AquaBalance“ fasadinis dekoratyvinis tinkas yra apdorojantis vandenį. Speciali mikro kanalų struktūra vandens lašą paskleidžia ant paviršiaus, taip greičiau nudžiuva ir nesukuria palankių sąlygų veistis jokiems mikroorganizmams, bei ilgiau išlieka gražus.

Nauja WEBER paskyra Facebook socialiniame tinkle!

10 gegužės 2017

PASIDARYK PATS SU WEBER - šioje paskyroje sužinosite, kaip savo rankomis nulieti vazoną, kaip pasigaminti puikią žvakidę ar kaip lengvai atnaujinti laiptus. Kiekvienas galime pagaminti ką norime – leiskime sau kurti!

RESTA 2017 paroda prasidėjo!

26 balandžio 2017

2017m. balandžio 26-29d. ieškokite WEBER atstovo konsultuojančio kartu su UAB Covera grindų dangos įrengimo ekpertais LITEXPO parodų centro, įsikūrusio Vilniuje, adresu Laisvės pr. 5, 1 salėje, kur galėsite apžiūrėti weber.floor CASA spalvotų liejamų grindų sprendimus.

Pasidaryk pats su Weber!

2 balandžio 2017

Weber siūlomame "Pasidaryk pats" asortimenterasite namų remontui skirtus produktus -plytelių klijus, betono remontinius, krosniųpakurų įrengimui ir remontui skirtus mišinius,betoną rankdarbiams ir įvairiems dirbiniamslieti.

Aštuoni nuostabių dekoratyvinių grindų pavyzdžiai

30 kovo 2017

Šiandien galimybės parinkti jūsų namų ar biuro grindis yra beveik neribotos. Pavyzdžiui, galite rinktis bet kokių formų ir praktiškai bet kokios spalvos plyteles arba lentas ir kloti jas daugybe kūrybiškų būdų, suformuodami mozaiką, šachmatų lentą ar kitokius raštus.