Mes naudojame slapukus, kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje.
Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus. Sužinokite daugiau čia!

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Naujienos

Naujas video: Švarūs fasadai be dumblių ir grybelių

28 rugpjūčio 2017

Hidrofilinis „Weber“ „AquaBalance“ fasadinis dekoratyvinis tinkas yra apdorojantis vandenį. Speciali mikro kanalų struktūra vandens lašą paskleidžia ant paviršiaus, taip greičiau nudžiuva ir nesukuria palankių sąlygų veistis jokiems mikroorganizmams, bei ilgiau išlieka gražus.

Nauja WEBER paskyra Facebook socialiniame tinkle!

10 gegužės 2017

PASIDARYK PATS SU WEBER - šioje paskyroje sužinosite, kaip savo rankomis nulieti vazoną, kaip pasigaminti puikią žvakidę ar kaip lengvai atnaujinti laiptus. Kiekvienas galime pagaminti ką norime – leiskime sau kurti!

RESTA 2017 paroda prasidėjo!

26 balandžio 2017

2017m. balandžio 26-29d. ieškokite WEBER atstovo konsultuojančio kartu su UAB Covera grindų dangos įrengimo ekpertais LITEXPO parodų centro, įsikūrusio Vilniuje, adresu Laisvės pr. 5, 1 salėje, kur galėsite apžiūrėti weber.floor CASA spalvotų liejamų grindų sprendimus.

Pasidaryk pats su Weber!

2 balandžio 2017

Weber siūlomame "Pasidaryk pats" asortimenterasite namų remontui skirtus produktus -plytelių klijus, betono remontinius, krosniųpakurų įrengimui ir remontui skirtus mišinius,betoną rankdarbiams ir įvairiems dirbiniamslieti.

Aštuoni nuostabių dekoratyvinių grindų pavyzdžiai

30 kovo 2017

Šiandien galimybės parinkti jūsų namų ar biuro grindis yra beveik neribotos. Pavyzdžiui, galite rinktis bet kokių formų ir praktiškai bet kokios spalvos plyteles arba lentas ir kloti jas daugybe kūrybiškų būdų, suformuodami mozaiką, šachmatų lentą ar kitokius raštus.

Devyni būdai, padėsiantys namuose atsipalaiduoti ir sumažinti stresą

24 kovo 2017

Vienas iš svarbiausių dalykų mūsų gyvenime yra laikas. Deja, dažnai mes laikome jį savaime suprantamu dalyku. Laiko negalime susigrąžinti, tačiau dažnai juo piktnaudžiaujame. Vis spartėjant gyvenimo tempui gali tapti sunku atsipalaiduoti ir sumažinti stresą net namuose. Kai stresas pasiekia aukščiau...

Kaip namuose užtikrinti gerą oro kokybę ir žiemą išlikti sveikiems

17 kovo 2017

Atrodo savaime suprantama, kad šiais laikais mes mieliau liekame saugiuose namuose, kad išvengtume kito infekcijos antplūdžio. Bet atminkite – dar Markas Tvenas sakė: Į bėdą galite patekti ne dėl to, ko nežinote, o dėl to, kuo esate įsitikinę, tačiau taip nėra.

Nacionalinis konkursas "Jaunasis statybininkas 2017" kartu su WEBER ir FIBO

7 kovo 2017

Praėjusią savaitę Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre įvyko pirmasis nacionalinis konkursas „Jaunasis statybininkas 2017“. Geriausia pripažinta Kėdainių profesinio rengimo komanda, kurioje savo sugebėjimus demonstravo Erikas Brigys ir Gerardas Kunickas. Jaunuosius statybininkus rengė mo...

Kokie išorinių sienų apšiltinimo privalumai?

17 vasario 2017

Šiltinant sienas iš išorės izoliacinės medžiagos tvirtinamos prie išorinių namo sienų – tai padeda pagerinti šiluminę varžą ir sumažinti suvartojamą energijos kiekį. Sienų šiltinimas iš išorės suteikia daug privalumų tiek statant, tiek renovuojant namus.

Dešimt būdų, padėsiančių žiemą mėgautis šiltais namais

15 vasario 2017

Susisupkite, artėja žiema. Šiame amžiuje ir šiomis dienomis naudodamiesi pažangiomis izoliacinėmis medžiagomis, namus nuo lauke spaudžiančio šalčio galime apsaugoti ekologiškais ir ne itin brangiais būdais. Bet ką daryti, jeigu jūs vis dar baiminatės niūrių žiemos vakarų, nors namuose ir užtikrintas...